ABC-Travel.cz - Dorota Hryzáková, DiS.

ID: 899106

ZELENÉ PERLY SRÍ LANKY OKRUH 10 NOCÍ ***

Termín: 14.11. (So) - 26.11. (Čt) 2020

Délka pobytu: 13 dní, 12 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 31 990 Kč

Poloha
1.den
Odlet z Prahy do Colomba
2.den
Přílet na Srí lanku, uvítání na letišti a transfer na ubytování ve 3* hotelu do Negomba.
3.den
Volný den v Negombu,
4.den
NEGOMBO –SIGIRIYA
Po snídani odjezd ke skalní pevnosti Sigiriya, po jejím spatření se Vám zatají dech. Výstup na vrchol Sigiriye, cestou uvidíte nádherné dochované skalní fresky „Nebeské Panny“. Odpoledne návštěva batikovací manufaktury, seznámíte se zde s tradičním postupem výroby batikovaných látek na oděvy a obrazy. Nocleh v Oblasti Sigiriya.
5.den
SIGIRIYA – POLLONARUWA – SIGIRIYA
Po snídani odjezd do jednoho z původních hlavních měst říše do Pollonaruwy. Původně královské město kontrolovalo jihovýchodní část ostrova. Budete zde moci obdivovat zachovalé vykopávky starých chrámů a paláců. K vidění je zde také ležící socha spícího Buddhy velká 14 m. V odpoledních hodinách návrat zpět do oblasti Sigiriya. Nocleh
6.den
SIGIRIYA – DAMBULA – KANDY
Po snídani odjezd na prohlídku jeskynního chrámu v Dambule. Jeskynní fresky jsou i přes 200 let staré. Je zde k vidění kolosální socha Buddhy vytesaná do skály. Celkem je zde vytesáno více než 150 soch Buddhů. Velkou zajímavostí bude návštěva zahrady s kořením. Nocleh a večeře v Kandy. Kandy je uměleckým centrem Srí Lanky. Nocleh v Kandy.
7.den
KANDY -PINNAWALA – PARADENIA
Po snídani se vydáme na cestu k návštěvě sloního sirotčince. Tento sirotčinec byl založen, aby poskytl domov malým slůňatům, která opustily jejich matky. Tato slůňata během období sucha využívají každou louži vody k osvěžení a často je toto chování velmi legrační. Během cesty možná zastávka na projížďku na slonech, jejich koupání atd. V odpoledních hodinách budeme pokračovat návštěvou královské botanické zahrady Peradenia, která je známá velkým množstvím různých dekorativních a léčebných rostlin. Je zde více než 4000 druhů rostlin jak z domova tak z ciziny. Zahrada je také známá svojí sbírkou orchidejí největší v Asii. Nocleh v Kandy
8.den
KANDY -NUWARA - ELIYA
Po snídani navštívíte posvátný chrám Budhova zubu. Budete mít také možnost seznámit se se způsobem těžby drahých kamenů na Srí Lance, a řezbářskými pracemi, které můžete obdivovat po celé Srí Lance. Odpoledne se vydáme na cestu do hor na čajové plantáže a uvidíte zpracování cejlonského čaje. Dále budeme pokračovat do městečka Nuwara Eliya, také se mu přezdívá Malá Anglie, vliv koloniálního stylu je zde dodnes patrný. Nocleh v Nuwara Eliya.
9.den
NUWARA ELIYA - PLÁŽOVÁ LETOVISKA
Přejezd k plážovým letoviskům v oblasti Unawatuna nebo Kalutara. Pobyt u moře.
10.den
Pobyt u moře
11.den
Pobyt u moře
12.den
Odjezd na letiště a odlet do Prahy
Vybavení
Hala s recepcí, restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, bar, coffee shop, posezení v recepci, prádelna, připojení na WIFI zdarma.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou moderně vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC,(ve většině hotelů je k dispozici i stropní ventilátor), individuálně nastavitelnou klimatizací.
Stravování
Snídaně formou bufetu, v případě dokoupení polopenze servírované večeře - možnost výběru z menu, během okruhu je možnost obědů formou bufetu.
14.11. (So) - 26.11. (Čt) 2020 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospěla osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-Last minute31 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSrí Lanka
MístoOKRUH SRÍ LANKOU
HotelZELENÉ PERLY SRÍ LANKY OKRUH 10 NOCÍ
Dospěla osoba
Termín14.11.2020 - 26.11.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: LUCKY Travel s.r.o. IČO: 0786244
Vytvářím objednávku...