ABC-Travel.cz - Dorota Hryzáková, DiS.

ID: 886319

Poznávací zájezd ŘECKO-OKRUH

Termín: 01.06. (Po) - 08.06. (Po) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 23 990 Kč

Poloha
1. DEN – Odlet z Prahy do Řecka (Soluň). Přejezd do oblasti Kalambaky na nocleh. 2. DEN – Kláštery METEORA (UNESCO), tyčící se na vrcholcích bizarních skalních útvarů. Návštěva několika klášterů. Přejezd do oblasti Athén. 3. DENATHÉNY (UNESCO) – metropole Řecka, která si z dob své největší slávy zachovala množství památek. Akropole s kolosálním Parthenónem, divadlo Héroda Attica, chrám Athény Niké, Dionýsovo divadlo, aj. 4. DEN – Volný den. Fakultativní výlet na ostrovy: ostrov HYDRA, který si zachovává původní atmosféru a je rájem pěších turistů. Ostrov pistácií AIGINA, POROS s krásnými plážemi i archeologickými nalezišti. 5. DEN – Prohlídka poloostrova PELOPONÉS “kolébka civilizace”. Archeologický areál starověkého KORINTU se zbytky chrámů (Apollónův chrám, Octavin chrám, Odeion). EPIDAUROS (UNESCO) - posvátný okrsek boha lékařství Asklépia s největším divadlem. Starobylé MYKÉNY - opevněný palácový komplex s proslulou Lví bránou. Královský palác aj. NAVPLIO – elegantní malebné městečko pod pevností s nádhernou polohou, mramorem dlážděné chodníky, přístav. 6. DENOLYMPIE (UNESCO) – posvátný okrsek náboženství a sportu. Zbytky Diova chrámu, kde byl jeden ze sedmi divů světa – socha boha Dia, Archeologické muzeum – jedno z nejbohatších a nejhezčích v celém Řecku. 7. DEN – Starověké DELFY (UNESCO) - posvátný Apollónův okrsek: Svatá cesta, Apollónův chrám, Tholos – Athénin chrám. Dojezd do Soluně. 8. DEN – Odlet do Prahy. V případě odpoledního letu návštěva SOLUNĚ (UNESCO) - druhé největší město Řecka – pobřežní promenáda, Galériův oblouk, Rotunda, byzantské kostely aj.Tento zájezd je zaměřen na poznání Řecka a jeho pamětihodností. Navštívíme nej- známější místa, jako jsou krásné Athény se světově proslulou Akropolí. Kláštery Meteora (UNESCO), které jsou označovány za osmí div světa. Dále bude cesta pokračovat na posvátný okrsek náboženství a sportu OLYMPIE (UNESCO), kde jsou zbytky Diova chrámu a do Delfy (UNESCO), starověké kolébky zdejší architektury. 7x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
Cena zahrnuje
- Leteckou přepravu Praha – Soluň – Praha - Dopravu autobusem dle programu - 7x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím) - 7x polopenzi - Průvodce
Cena nezahrnuje
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu - Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů - Fakultativní výlety Upozornění: - Pořadí navštívených míst se může měnit. - Vhodné pro aktivní seniory, kterým nevadí náročnější program. - Minimální počet pro uskutečnění: 26 osob.
01.06. (Po) - 08.06. (Po) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj Dospělá osoba - Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-23 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoŘecko
HotelPoznávací zájezd ŘECKO-OKRUH
Dvoulůžkový pokoj Dospělá osoba - Dospělá osoba
Termín01.06.2020 - 08.06.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Vytvářím objednávku...