ABC-Travel.cz - Dorota Hryzáková, DiS.

ID: 652528

Constance Le Prince Maurice *****

Termín: 21.09. (Po) - 28.09. (Po) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 62 990 Kč

  • Romantic
  • Golf
  • Animační program
  • WiFi
Poloha
 Romantický hotel Constance Le Prince Maurice byl postaven na principech Feng Shui. Nabízí ubytování v 64 Junior suites, 12 rodinných suites a 12 vilkách. Je obklopen krásnou tropickou zahradou, lagunou a pláží s bílým pískem. Constance Le Prince Maurice je vzdálený cca 52 km od mezinárodního letiště na Mauritiu, což představuje cca 1 hodinu jízdy. Nabízí vyžití pro páry i rodiny s dětmi. Pro golfové nadšence se zde nacházejí dvě 18-tijamková golfová hřiště.  Vybavení: Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, vinárna, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, lázně, masáže, business centrum, WiFi ve veřejných prostorech zdarma, knihovna, obchody, kadeřnictví, směnárna, prádelna a čístírna (za poplatek). Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, Wi-Fi zdarma, minibar, terasa nebo balkón s výhledem na lagunu nebo moře. Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze. láž: Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jógy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Vybavení
Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, vinárna, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, lázně, masáže, business centrum, WiFi ve veřejných prostorech zdarma, knihovna, obchody, kadeřnictví, směnárna, prádelna a čístírna (za poplatek). Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, Wi-Fi zdarma, minibar, terasa nebo balkón s výhledem na lagunu nebo moře. Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze. Pláž: Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jógy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Ubytování
Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, telefon, trezor, Wi-Fi zdarma, minibar, terasa nebo balkón s výhledem na lagunu nebo moře. Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze. Pláž: Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jógy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Stravování
Snídaně, za příplatek polopenze. Pláž: Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jógy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Pláž
Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Sport a zábava: Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jógy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Sport a zábava
Animační programy pro dosplé i děti, kurzy jógy, osobní trenér, posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol, putting green, vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlety, potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu.   U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius.

2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně).

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Mauritius, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
16.09. (St) - 25.09. (Pá) 2020 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-First minute80 990 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-First minute86 890 Kč
Vybrat termín
16.09. (St) - 26.09. (So) 2020 - 11 dní, 8 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-First minute93 990 Kč
Vybrat termín
16.09. (St) - 27.09. (Ne) 2020 - 12 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-First minute95 690 Kč
Vybrat termín
16.09. (St) - 28.09. (Po) 2020 - 13 dní, 10 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-First minute102 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoBel Ombre
HotelConstance Le Prince Maurice
Dospělá osoba
Termín21.09.2020 - 27.09.2020 - s dopravou 21.09.2020 - 28.09.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Cestovní kancelář Touroperator a.s. IČO: 24830968
Vytvářím objednávku...