ABC-Travel.cz - Dorota Hryzáková, DiS.

ID: 919913

Termín: 30.04. (Pá) - 08.05. (So) 2021

Délka pobytu: 9 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 51 490 Kč

Program

1. den – přílet do Kapského města, privátní transfer do hotelu The Three Boutique  https://www.thethree.co.za/ , který se nachází v centru města. Zde je 3x nocleh v Luxury pokoji, se snídaní. Poté do večera volný program.
Po 17. hodině následuje transfer do hotelu Cape Grace Hotel ( https://www.capegrace.com/ ), kde proběhne ochutnávka nejrůznějších druhů whisky – poté možnost zůstat na večeři v hotelové restauraci.

 

2. den – organizovaný půldenní výlet po Kapském městě, s prohlídkou. 


Kapské město je mimořádným městem, které se nachází mezi Stolovou horou a křišťálovými vodami zálivu Table Bay. Některá města se mohou pochlubit bohatou kulturou, rušným nočním životem, kosmopolitní atmosférou či mimořádnou architekturou - zatímco jiné se mohou chlubit dechberoucími krajinami a mimořádnými přírodními krásami. Kapské město je jedněm z těch, kde se snoubí obě varianty, a ještě mnohem více. Je výjimečným městem také díky svému rušnému přístavu, prvotřídním plážím a vinicím, a také rozmanité fauně a flóře.

 

V programu je zahrnut výstup na Stolovou horu v doprovodu paviánů, návštěva historické části města a muzea, části města Bo Kaap – která je charakteristická pro své různobarevné domky. Zde bude možnost během oběda ochutnat delikatesy kapsko-malajské kuchyně (servírované menu).

 

3. den - organizovaný celodenní výlet na Cape point a poloostrov Peninsula. Cesta podél pobřeží Atlantiku přes pobřežní čtvrť Sea Point, luxusní lokality Clifton a Camps Bay, až do oblasti zálivu Hout Bay. Program zahrnuje -  návštěvu přírodní rezervace, mysu Cape Point (je to skalnatý ostroh na okraji poloostrova, jehož výrazným prvkem je maják z roku 1860), výhled na město z mysu Dobré naděje  - dle možností harmonogramu; zastávka na oběd (za poplatek), dále návštěva pláže Boulders, která je známá pro výskyt tučňáků a možnosti koupání ve dvou světových oceánech. Poslední zastávkou programu je The Cellars-Hohenort Hotel ( https://www.thecellars-hohenorthotel.com/restaurants-bars/high-tea/ ), který nabízí nejen exkluzivní kulinářský požitek ze skvělého jídla a čaje, během programu Classic High Tea, kterého se zúčastníte, ale také je možné užít si jeho okolí v jedné z nejkrásnějších zahrad Jižní Afriky. Následně návrat do Kapského města.

4. den – ráno přistavení auta z půjčovny a následuje individuální cesta do městečka Franschhoek, do hotelu Franschhoek Boutique Hotel https://www.franschhoekboutiquehotel.co.za/ , vzdáleného asi 80 km od centra Kapského města, zde je 3x nocleh, v Luxury pokoji, se snídaní. Zde je účast speciálního programu vinařství Neethlingshof ( https://neethlingshof.co.za/ ), což zahrnuje párování vín k různým pokrmům.

Franschhoek je jedno z nejstarších měst JAR, jehož kořeny jsou ve Francii. Je považováno za kulinářskou metropoli JAR – je obklopováno ze všech stran vinicemi, nabízí širokou škálu vinařství, kulinářských zážitků.
 

5. den – volný program. Možnost poznávání místních vinařství ve speciálním vláčku po nejlepších vinařstvích a farmách Franschhoeku (zastávka například na vinařských farmách Babylonstoren ( https://babylonstoren.com/ ) či Boschendal ( https://www.boschendal.com/ ), kde je možné využít tamní restaurace či okruhy po farmě.
 

6. den – volný program, možnost odpočinku, poznávání okolí či využití místních atrakcí.

Doporučujeme například trasu Spice Route ( https://www.spiceroute.co.za/ ), kde je možné ochutnat širokou škálu pochutin (ochutnávky ginů, čokolád, vín, piva, zmrzlin, aj.) nebo například vinařskou farmu Fairview Wine Farm ( https://www.fairview.co.za/ ), kde je možné se zúčastnit párování kozích sýrů k různým odrůdám vín.
 

7. den – po snídani následuje odjezd na letiště v Kapském městě, kde bude také odevzdání auta. Cesta na letiště trvá cca 1 hodinu.

Popis zajezdu
Cena zahrnuje: zpáteční letenku, transfery, program dle rozpisu, nocleh a stravování dle rozpisu, asistenci partnerské CK, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy.

U půjčovného auta: připojištění proti krádeží a poškození, připojištění skel a pneumatik, ručení, taxy a daně, neomezené kilometry, asistence vozidla.

Cena nezahrnuje: vstupné na lanovku na Stolové hoře, spropitné, osobní výdaje (suvenýry, aj.), víza - pokud jsou vyžadována, cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu.

U půjčovného auta: depozit (cca 5300 Kč), palivo, poplatek za dalšího řidiče, dětskou sedačku (za poplatek), GPS, poplatek za vyzvednutí vozidla jinde, než na pobočce půjčovny; poplatky za odtah, dálniční poplatky.
30.04. (Pá) - 08.05. (So) 2021 - 9 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Praha
-First minute51 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměJihoafrická republika
MístoJihoafrická republika
Hotel9 denní kulinářský zážitek/ 6 nocí
Dospělá osoba
Termín01.05.2021 - 07.05.2021 - s dopravou 30.04.2021 - 08.05.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...