ABC-Travel.cz - Dorota Hryzáková, DiS.

ID: 951725

Čínské metropole rychlovlakem ***

Termín: 18.04. (Ne) - 26.04. (Po) 2021

Délka pobytu: 9 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 37 990 Kč

Poloha
Seznámíte se se světově proslulými památkami, kulturou a historií Orientu. Zažijete jízdu rychlovlakem a vysokorychlostní dráhou Maglev.
Počet dní
9denní zájezd
Poznámka
Při koupi zájezdu je nutné ihned uvést čísla pasů cestujících. V Číně se s velkým předstihem kupují lístky na vlakové spoje a nákup je možný jen na základě čísla pasu, kterým se pak cestující i na nádražích prokazuje.
Pro sjednání a vyřízení víz je nutná osobní návštěva každého účastníka zájezdu v Čínském vízovém centru v Praze. Zde každý žadatel o vízum poskytne otisky prstů a odevzdá formulář, zvací dopis a další podklady nutné pro poskytnutí vstupního víza v předem dohodnutém termínu.
Cena zahrnuje
6 nocí v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), leteckou přepravu s přestupem Praha–Peking, Šanghaj–Praha, přejezd rychlovlakem Peking–Šanghaj, přejezd rychlodráhou v Šanghaji, dopravu na místě a vstupy dle programu, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění, vízum do Číny.
Spropitné cca 50 USD.

Fakultativní výlety cca 150 USD.
Program
Den 1
Odlet z Prahy do Pekingu s přestupem.
Den 2
Přílet do Pekingu, po cestě z letiště do hotelu fotografická zastávka u olympijského stadionu, u Ptačího hnízda a Vodní kostky. V případě dřívějšího příletu část programu v hlavním městě. Nocleh.
Den 3
Výlet k Velké čínské zdi, symbolu starověké čínské civilizace, procházka po části zdi o celkové délce 6 360 km. Po obědě prohlídka Letního paláce postaveného v období dynastie Qing na břehu jezera Kunming s největší a nejlépe zachovanou císařskou zahradou v Číně. K večeři místní specialita - pekingská kachna. Nocleh.
Den 4
Návštěva Chrámu nebes, místa, kde se císaři dynastie Ming a Qing modlili za dobrou úrodu. Poté prohlídka starých městských čtvrtí na tradičních rikšách - hutong. Odpoledne návštěva největšího náměstí na světě - Náměstí nebeského klidu a největšího palácového komplexu na světě, sídla čínských císařů, Zakázaného města. Fakultativně Kungfu show. Nocleh.
Den 5
Individuální program. Fakultativně možnost návštěvy lamaistického kláštera Yonghe s volným časem na nákupy na trhu s hedvábím. Nocleh.
Den 6
Transfer na železniční stanici. Čeká vás jedinečný zážitek, cesta vysokorychlostním vlakem z Pekingu do Šanghaje, na trati otevřené v červenci 2011. Velká část trasy o délce cca 1320 km vede čínským venkovem a ujedete ji za cca 5 hodin, pojedete rychlostí až cca 300 km/hod. Jedná se o světově nejdelší vysokorychlostní trať vybudovanou najednou. Bylo vybudováno 22 tunelů a 244 mostů. Po příjezdu do Šanghaje návštěva nádherných zahrad Yu, starého města a nábřeží Bund. Večerní projížďka po řece Huangpu. Nocleh.
Den 7
Výlet do dobře zachovaného vodního městečka s dlouhou historií - Tongli, které leží cca 80 km od Šanghaje. Město obklopené 5 jezery, protkané sítí kanálů a řek, s mnoha kamennými mosty spojujícími různé části města. Návrat do Šanghaje, případně dokončení prohlídky města. Fakultativně možnost akrobatické show. Nocleh.
Den 8
Dle letových řádů možnost individuálního volna či fakultativně návštěvy oblasti Pudong a TV vysílače Pearl Tower. Transfer na letiště vysokorychlostní dráhou Maglev (technologie vozidel vznášejících se díky odpudivým účinkům magnetického pole). Odlet do Prahy s přestupem.
Den 9
Přílet do Prahy.
18.04. (Ne) - 26.04. (Po) 2021 - 9 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-37 990 Kč
Vybrat termín
30.05. (Ne) - 07.06. (Po) 2021 - 9 dní, 6 nocí
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-39 990 Kč
Vybrat termín
15.08. (Ne) - 23.08. (Po) 2021 - 9 dní, 6 nocí
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-39 990 Kč
Vybrat termín
17.10. (Ne) - 25.10. (Po) 2021 - 9 dní, 6 nocí
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-39 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČína
MístoČína
HotelČínské metropole rychlovlakem
Pokoj pro 2 osoby
Termín19.04.2021 - 25.04.2021 - s dopravou 18.04.2021 - 26.04.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Vytvářím objednávku...