ABC-Travel.cz - Dorota Hryzáková, DiS.

ID: 925176

Termín: 30.12. (St) - 31.12. (Čt) 2020

Délka pobytu: 2 dny, 1 noc

Doprava: Vlastní

Strava: Dle programu

Cena: 390 Kč

Poloha
CHOCOTOPIA PRAHA - Celetná 15 V Celetné 15 na Vás čekají 3 patra zábavy, 2 muzea a čokoládové workshopy. V muzeum čokolády by Choco Story, se dozvíte vše o historii čokolády, pěstování kakaovníků a o procesu jak se z kakaového bobu stane lahodná čokoláda. Na konci prohlídky vám náš Chocolatier ukáže výrobu pravých belgických pralinek. HISTORIE: Chocotopia je rodinná firma založená manželi Mestdaghovými, kteří v roce 2008 přivezli do prahy kvalitní belgickou čokoládu a začali ji prodávat v Celetné ulici. Hned vzápětí otevřeli nad obchodem muzeum čokolády, aby svým zákazníkům přiblížili její historii. V průběhu let se muzeum rozrůstalo. V roce 2017 zakoupili budovu v Průhonicích, kde probíhá výstavba nového Chocolate Experience centra, jehož otevření je plánováno na jaro 2020. V roce 2018 Chocotopia zakoupila licenci muzea Grévin a vzniklo tak zajímavé spojení muzea čokolády a voskových figurín. Jedná se tak o první muzeum čokolády v jehož expozici najdete i voskové figuríny.
Vybavení
WAX MUSEUM OF LEGENDS BY GRÉVIN: V muzeu Voskových figurín a legend by Grévin (Celetná 15) si můžete vyfotit selfie s mnoha světovými i českými hvězdami. Poměřit síly s významnými českými sportovci, či si vyzkoušet jaké to je stát vedle světových politiků. Vedle celebrit zde najdete i staré české legendy a pověsti. Mezi nimi například Rabbi Loewiho a Golema, bezhlavého učně či Bílou paní. Muzeum voskových figurín vás zavede do interaktivních světů, ve kterých na vás čekají vaši idolové, celebrity, legendy, politici, sportovci a spousta zábavy. Vstupte do muzea, které vás bude konečně bavit. Navštivte divadlo a potkejte se s Dagmar Havlovou, Janem Třískou nebo Marilyn Monroe. Po představení vás čeká afterparty, vyfoťte se s Bradem Pittem, Angelinou Jolie, Katy Perry, Michaelem Jacksonem nebo Karlem Gottem. Přeneste se do českých dějin a seznamte se s legendami, potkejte se s vodníkem a zkuste si, jaké to je položit hlavu na špalek kata Mydláře a zjistěte, co se stalo s 27 pány na Staroměstském náměstí v roce 1621. Na naše figuríny se můžete podívat pěkně zblízka, se všemi se vyfotit a odnést si jedinečnou památku a zážitek. Zabavte sebe i děti šifrovací hrou! Na cestě z muzea si pořiďte jeden z jedinečných suvenýrů v našem obchodě a odneste si památku ze setkání až k vám domů. § Tohle všechno a mnohem víc na vás čeká v našem muzeu voskových figurín a legend, přijďte se podívat! CHOCOLATE MUSEUM BY CHOCO-STORY: Ochutnejte příběh čokolády na dvou patrech ve zcela nové expozici na Celetné 15. Dozvíte se o historii čokolády, jak s ní souvisí krvavé obětní rituály Mayů a Aztéků, jak se kakaové boby dostanou z plantáže přes továrnu až k vám do pusy a z čeho a jak se dělá ta nejlepší čokoláda. Zabavte se interaktivními úkoly a aktivitami - pomozte archeologovi odhalit tajemství čokolády a podívejte se na film o její produkci čokolády v kinosále. Zastavte se v čokoládové dílně a sledujte, jak se vyrábí pravé belgické pralinky. Sbíhají se vám sliny? Ochutnávka různých druhů čokolády je zdarma! Rádi byste si výrobu vyzkoušeli? Zapište se na jeden z našich workshopů. Potěšte kromě svých chuťových buněk i další smysly, u nás na Celetné 15 se kromě muzea čokolády, které patří do mezinárodní sítě Choco-story, můžete podívat do muzea voskových figurín, kde známé osobnosti čekají, až se s nimi vyfotíte! CANDYTOPIA: V Celetné 10 se nachází Candytopia, což je obchod s ručně vyráběnou belgickou čokoládou. Zajímavostí je zde show výroby roksových bonbonů, která probíhá přímo před zraky návštěvníků. V průběhu listopadu zde otevřeme novou kavárnu ve spolupráci s firmou Carte D'or. Do Vánoc zde vznikne i unikátní Selfie muzeum WORKSHOPY: V rámci našich workshopů si naši zákazníci mohou vybrat z několika variant. V rámci nich se dozví teoretickou část výroby a zpracování čokolády a následně si sami vyrobí vybraný čokoládový výrobek, který si pak odnesou sebou domů. Základních workshopů je 5, plus pořádáme 4 druhy večerních kurzů. Více info na dotaz.
Další služby
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro
Dítě
Děti do 5,99 let má vstupenku ZDARMA (v doprovodu dospělé osoby)
UPOZORNĚNÍ
Vstupenky nejsou časově omezeny. Platí po celý rok na kterýkoliv den. Na místě předložíte voucher a obdržíte vstupenku.
AKČNÍ NABÍDKA
VÝHODNÁ CENA VSTUPENEK SE SLEVOU AŽ 15%
Proč k nám?
"JEN U NÁS SE LZE DOTKNOUT A FOTOGRAFOVAT S FIGURÍNAMI"
PŘÍJEZD AUTEM
Nejbližší : Podzemní garáže obchodních center "Kotva" nebo "Palladium"
PŘÍJEZD VLAKEM
METRO Staroměstská / Můstek - zelená Náměstí Republiky - žlutá
Kód hotelu
H9042R20 - vstupenky
25.09. (Pá) - 02.10. (Pá) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Vstupenka Dospělý
Dle programu
Vlastní
-Last minute2 730 Kč
Vybrat termín
26.09. (So) - 03.10. (So) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Vstupenka Dospělý
Dle programu
Vlastní
-Last minute2 730 Kč
Vybrat termín
27.09. (Ne) - 04.10. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Vstupenka Dospělý
Dle programu
Vlastní
-Last minute2 730 Kč
Vybrat termín
28.09. (Po) - 05.10. (Po) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Vstupenka Dospělý
Dle programu
Vlastní
-Last minute2 730 Kč
Vybrat termín
29.09. (Út) - 06.10. (Út) 2020 - 8 dní, 7 nocí
Vstupenka Dospělý
Dle programu
Vlastní
-Last minute2 730 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoPraha
HotelCHOCOTOPIA PRAHA
Vstupenka Dospělý
Termín30.12.2020 - 31.12.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...